
Колодка і контакти PH2.0 на 14 контактів
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 2965
+380 (98) 444-87-56
- +380 (50) 361-97-68товари для роботи зі шкірою
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка і контакти PH2.0 на 14 контактів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Довжина зачистки дроту | 2 мм |
| Крок між контактами | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість контактів | 14 |
| Кількість поверхів | 1 |
| Максимальний перетин дроту | 0.25 кв. мм |
| Матеріал контакту | Мідно-цинковий сплав |
| Мінімальний перетин дроту | 0.1 кв. мм |
| Опір контактів | 0 Ом |
| Спосіб монтажу | Пайка |
| Тип затискачів | З ножовими контактами |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴


