Універсальне імпульсне джерело живлення WX-DC2425 відкритого виконання з вихідною напругою 12 В і струмом 15 А. Перетворювач має широкий діапазон вхідної напруги від 100 до 265 В.
Кілька модулів із однаковою напругою можуть використовуватися паралельно для збільшення сили струму.
Характеристики блока живлення WX-DC2425:
Вхідна напруга: AC 100-265 В
Вихідна напруга: DC 12 В
Вихідний струм: 15 A(піковий захист 20 А)
Вихідна потужність: номінальна 180 Вт
Захист від перевантаження за струмом
Захист від короткого замикання
Розмір: 125 х 66 мм
Висота: 32 мм
Вага: 232 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 17 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна потужність | 200 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴




