
Амперметр Вольтметр вбудовуваний DC 0-100В 10А LED
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2191
+380 (98) 444-87-56
- +380 (50) 361-97-68товари для роботи зі шкірою
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прилад для вимірювання напруги і сили струму в ланцюзі.Схему підключення можна побачити на фотографії
Вольтметр і амперметр для радіоаматорів і автолюбителів
Колір дисплея: Червоний і синій
Швидкість оновлення показань: 100мс
Розмір: 48х29х21мм
Діапазон вимірювання: 0,0-100В; 0,0-10А
Робоча напруга: 4,5-30В
1 шт. х Цифровий амперметр вольтметр 100В 10А з шунтом на 100 А
1 шт. х двоконтактний кебель для подачі живлення
1 шт. х техконтактный для підключення вольтметра і амперметра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Вага | 0.1 кг |
| Вбудований принтер | Ні |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Застосування тестера | АКБ, Генератори |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LCD |
| Підсвітка екрану | Так |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Розмір монітора | 0.28 дюйм |
| Тип | Тестер |
| Функції | Вольтметр |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




