
Пляшка для дозатора диспенсера для рідкого мила, що вбудовується в мийку врізного, різба 1,9см 350мл
184 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1375
+380 (98) 444-87-56
- +380 (94) 611-51-83товари для роботи зі шкірою
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Висота пляшечки 17 см, Висота колби без різьблення 15,2 см, Діаметр 5,5 см
Діаметр різьблення колби 1,9 см, висота різьблення колби 1,1 см, діаметр верхньої частини до початку різьблення 1,7 см, діаметр внутрішній 1,5 см
Матеріал колби пластик
Пляшечка для Диспенсера для рідкого мила вбудовується в мийку. (без дозатора)
Також у продажу є дозатор інші дозатори.
Також в наявності є дозатори з шлангою та окремо шланг :
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Врізний |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 16 см |
| Діаметр | 5 см |
| Об`єм | 350 мл |
| Ширина | 5 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴







