
Бюстгальтер + труси шортики 80В бежевий з мереживом з пуш ап S
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1960
+380 (98) 444-87-56
- +380 (94) 611-51-83товари для роботи зі шкірою
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Комплект Жіночий бюстгальтер + труси шортики
Застібка - 3 рівні по 2 гачки
Колір бежевий
Чашка на кісточках з пуш ап
Бретельки регулюються по довжині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haili |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 86 см |
| Розмір бюстгальтера | 80B |
| Тип бюстгальтера | Push up |
| Користувальницькі характеристики | |
| До комплекту входить | Бюстгальтер, Трусики |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват стегна | 94 см |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Тип трусів | Шортики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



