
Чашка з подвійним дном прозора із сухоцвітами пелюстками різнокольоровими 350мл
328 ₴
308,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3317
- +380 (50) 361-97-68товари для роботи зі шкірою
Скляний кухоль з подвійними стінками – це нова естетика на вашій кухні. Стильно, красиво та зручно. Повітряний прошарок між стінами створює ілюзію, ніби ваш напій завис у повітрі. Завдяки її наявності напій не обпалює ваші руки та зберігається теплим довше, ніж у звичайних склянках. Термостійкі склянки підходять для всіх видів гарячих та холодних напоїв. Чашки виготовлені з жароміцного боросилікатного скла. Вони стійкі до подряпин, легко миються, не вбирають сторонні запахи та смаки.
Незвичайні келихи можна використовувати для створення гарних десертів. Наприклад, тірамісу, чізкейки, желе та інші. Гуртка витримує температуру від 0 °C до +80 °C.
ВАЖЛИВО!! Кружка ручної роботи не придатна для використання в мікрохвильовій печі (НВЧ) та посудомийній машині. Декоративні елементи всередині кружки (сухоцвіти) НЕ приклеєні і рухаються вільно, переверніть і потрясіть кружку Ви отримаєте новий малюнок!
Матеріал виробу - скло; боросилікатне
Об'єм кружки - 350 мл
Декоративні елементи - сухоквіти
Розміри упаковки 10*11,5*12,5 см
На перших 3 картинках реальні фото.
Інші варіанти наповнення можна переглянути на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип ємності | Кружка |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 308,32 ₴











