
Пляшка для дозатора диспенсера для рідкого мила, що вбудовується в мийку врізного, різба 1,9см 300мл
175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1662
+380 (98) 444-87-56
- +380 (94) 611-51-83товари для роботи зі шкірою
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота пляшечки 17 см, Висота колби без різьблення 15,2 см, Діаметр 5,5 см
Діаметр різьблення колби 1,9 см, висота різьблення колби 1,1 см, діаметр верхньої частини до початку різьблення 1,7 см, діаметр внутрішній 1,5 см
Матеріал колби пластик
Пляшечка для Диспенсера для рідкого мила вбудовується в мийку. (без дозатора)
Також у продажу є дозатор інші дозатори.
Також в наявності є дозатори з шлангою та окремо шланг :
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Врізний |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 16 см |
| Діаметр | 5 см |
| Об`єм | 300 мл |
| Ширина | 5 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴







