
Набір мозаїка акрилова „Зірка“ колір Блакитний розмір 11*8*3мм 24 гр 90 шт
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9046
- +380 (94) 611-51-83товари для роботи зі шкірою
Набір мозаїка акрилова „Зірка“
Вага в упаковці 24 гр
Кількість мозаїки у наборі 90 шт
Розмір мозаїки 11*8 мм
Товщина мозаїки 3 мм
Мозаїка – найдавніший різновид декорування.
Створення мозаїки щодня все більше захоплює серця сучасних людей. Кожен, хто спробував цей вид мистецтва ставати його щирим шанувальником.
Мозаїкою можна декорувати будь-який предмет інтер'єру: світильники, фоторамки, квіткові горщики, вази, дзеркала, та інші плоскі та рельєфні поверхні. Мозаїка підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Мозаїка використовується для обробки будь-яких твердих повіх: дерева, пластмаси, металу, скла та кераміки
Мозаїка допоможе відчути себе справжнім творцем.
Що б робити вироби з мозаїки вам не потрібні спеціальні навички.
У нашому магазині ви знайдете мозаїку різних форм та кольорів.
ПРИМІТКА. -Колір мозаїки насправді, може трохи відрізнятися від того, що ви бачите на екрані телефону або комп'ютера. Сприйняття залежить від налаштувань монітора комп'ютера, освітлення чи декору кімнати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mona Liza |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Акрил |
| Склад набору | Мозаика |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина плитки | 3 мм |
| Довжина боку | 1.1 см |
| Сторона основи | 0.8 см |
- Ціна: 1 ₴











